Doplňky

Představujeme vám ráj pro všechny fanoušky konopí. Doplňky nejsou jenom o tom, že je člověk potřebuje. Naší nabídku jsme sestavili přesně tak, aby obsahovala jak tradiční drtičky a papírky z dobrých materiálů, tak i nejnovější verze inovativních táců nebo bongy, blunty a příslušenství pro dabbing. Prozkoumejte výběr kurátora Dr. Weed a poznej ten moment, kdy se z uspokojení potřeby začne postupně stávat designová přehlídka krásných strůjců konopných dýchánků.

#ShowMore#

V nabídce doplňků nechybí ani naše vlastní produkty Dr. Weed. Po dlouhém testování jsme vybrali ty správné materiály, díky kterým vznikly třeba drtičky z konopného plastu nebo prvotřídní papírky, kterým věříme. Nadstavbou pro papírky jsou konopné blunty, které u nás v přírodní podobě pořídíte i předbalené. Vytvořili jsme také naší vlastní edici skleněných táců, které skvěle doplňují nabídku designových kousků od značky RAW, která je mezi našimi doplňky také hojně zastoupena. Pokud ale hledáte tác na konopí, který doopravdy něco umí, prozkoumejte ty od značky G-Rollz. Na Dr. Weed pořídíte také kvalitní bongy a příslušenství na dabbing.

Nakonec vám ještě musíme představit několik slibovaných specialit. Tou první jsou limitované edice ručně vyráběného skleněného příslušenství na konopí od značky Hashba, které dají ten správný lesk vaším CBD nebo HHC dýchánkům. Naším osobním favoritem a srdeční záležitostí na Dr. Weed, je nabídka časopisů Gossamer, které nahlíží na svět oblíbených rostlin zelenou čočkou.

Poznejte svět nejlepších konopných doplňků na Dr. Weed a vybírejte z nejlepších papírků, drtiček a táců, který pro vás vybíráme s láskou k naší kultuře.

66 položek celkem