Lavender Hanger Hashba Glass Zenově klidný zdroj života

Český produkt
16 990 Kč / ks

 

  • Originální kus umění
  • Prémiový dabbovací rig
  • Autorem je sklář Giovanni Berruyer
  • Desítky hodin ruční práce
  • Borosilikátové sklo
  • V: 17 cm Š: 9 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také sklo může kvést. V barvách levandule, sakur jarního Japonska a všeho co je spojuje, vznikl originální dabovací rig. Po desítkách hodin práce, propojení na mnoho způsobů probarveného borosilikátového skla a v pražské dílně HASHBA. Umělecké dílo protkává dokonalost přírodních tvarů. Vyjadřuje nekonečný cyklický proces obnovy všeho, co bylo na světě dávno před námi a bude ještě dlouho po nás. Ikonickým prvkem tohoto rigu je indigově modrý květ kolmo naproti kotlíku. Jako symbol toho, že i v neprostupné mlze se vždycky máte čeho chytit.

HASHBA Glass:

Originální kus umění, který vám může vydržet celý život. Do každého z nich vložil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer desítky hodin impozantně precizní ruční práce. Pod svou značkou HASHBA vyrábí unikátní rigy a řadu skleněného příslušenství pro dabbing. O Giovannim toho svět příliš neví. Vyjadřuje se primárně svými skleněnými výtvory, což potvrzuje slovy: Jediná věc, kterou o mně potřebujete vědět, je, že při tavení každého z těch kusů skla jsem projevil všechny své aktuální emoce. Každý výtvor je jedinečným odrazem mého zážitku.“ 

Tohle jednoduše není spotřební zboží. Skleněný zážitek v podobě HASHBA rigu můžete opakovat desítky let. V případě nešťastné události, která by způsobila poškození rigu, se totiž můžete obrátit přímo na pražskou dílnu HASHBA glass a nechat si svůj rig opravit.

Způsob přepravy:

Tohle nejsou bedny na přípravu stage před třídenním festivalem. Možná. Váš originální rig dopravíme ve speciálně upraveném Pelican case, který vám zaručí jeho maximální bezpečí. A to i v budoucnu, až s ním třeba vyrazíte někam na výlet.

Pořiďte si k rigu také skleněné filtry HASHBA Glass.

Přečtěte si náš článek o dabbingu, který vám představí jeden z největších trendů současnosti ve světě konopí.

Používáme ověření věku Adulto