Dinosaur Hashba Glass Nedráždit, chrlí oheň

Český produkt
ZDARMAZDARMA
FP 2998
24 990 Kč / ks 24 990 Kč / 1 ks
  • Originální kus umění
  • Prémiový dabbovací rig
  • Autorem je sklář Giovanni Berruyer
  • Desítky hodin ruční práce
  • Borosilikátové sklo
  • V: 18 cm Š: 15 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná, že nikdy nevyhynuli. Tohohle dinosaura je lepší neprovokovat. Když se rozpálí, dokáže chrlit takové množství dýmu, kterým by ještě před 66 miliony let mohl způsobit paniku o přicházejícím konci světa. Nejpropracovanější umělecký počin Giovanniho Berruyera na Dr. Weed je výsledkem sofistikovaného kreativně-emocionálního procesu, ze kterého vzešel prémiový dabovací rig. Přítomné jsou výrazné barvy stimulující širokou škálu faktorů lidského podvědomí, které se nepravidelně střídají, když se linou po protáhlých končetinách pravěkého tvora. To celé ve zpočátku nečitelné auře neoexpresionistického vizuálu, který je zároveň jistotou, že na jeho konci je pokaždé absolutní klid.

HASHBA Glass:

Originální kus umění, který vám může vydržet celý život. Do každého z nich vložil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer desítky hodin impozantně precizní ruční práce. Pod svou značkou HASHBA vyrábí unikátní rigy a řadu skleněného příslušenství pro dabbing. O Giovannim toho svět příliš neví. Vyjadřuje se primárně svými skleněnými výtvory, což potvrzuje slovy: Jediná věc, kterou o mně potřebujete vědět, je, že při tavení každého z těch kusů skla jsem projevil všechny své aktuální emoce. Každý výtvor je jedinečným odrazem mého zážitku.“ 

Tohle jednoduše není spotřební zboží. Skleněný zážitek v podobě HASHBA rigu můžete opakovat desítky let. V případě nešťastné události, která by způsobila poškození rigu, se totiž můžete obrátit přímo na pražskou dílnu HASHBA glass a nechat si svůj rig opravit.

Způsob přepravy:

Tohle nejsou bedny na přípravu stage před třídenním festivalem. Možná. Váš originální rig dopravíme ve speciálně upraveném Pelican case, který vám zaručí jeho maximální bezpečí. A to i v budoucnu, až s ním třeba vyrazíte někam na výlet.

Pořiďte si k rigu také skleněné filtry HASHBA Glass.

Přečtěte si náš článek o dabbingu, který vám představí jeden z největších trendů současnosti ve světě konopí.

Používáme ověření věku Adulto