Gossamer Volume Seven Kultura pod zelenou čočkou

590 Kč / ks

  • Tvůj nový nejoblíbenější časopis
  • O kultuře, umění, konopí a klidu
  • Zklidní všechny tvoje smysly

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otevři stránky do světa umění, cestování, krásy a jídla, na které dokonale rozložené listy Gossameru nahlížejí zelenou čočkou. Nejen obsah kultovních časopisů, ale také jejich zevnějšek je speciálně designovaný pro co největší požitek při navnímávání fragmentů kultury spojených se zeleným listem a vším, co jeho pěstování a různé formy konzumace obnáší. Stejně jako u produktů na Dr. Weed, i Gossamer je v první řadě o kvalitě, která je nadřazená všemu ostatnímu.

Tým, který za Gossamerem stojí, se zabývá vlastní produkcí konopných produktů, studiem jejich potenciálu v upevňování spánkového cyklu a řadou dalších odvětví spojujících zdraví a naší nejoblíbenější bylinu. Kromě esteticky naplňujícího, inspirativního a trippy obsahu se tak můžeš těšit i na spoustu edukativního čtení, které kromě samotných členů kultury pomáhá vzdělávat také širší veřejnost. A to všechno pod pokličkou možná nejkrásnějšího časopisu, který kdy budeš držet v ruce.

Každé číslo přináší nové poznatky a pohledy na to, co sis možná ještě donedávna myslel, že znáš. Každé číslo tě zahltí tématy, názory a estetikou, se kterou bude každý další dýchánek v mnohém ještě více obohacující. A nebo se jen odreaguj krásou, kterou grafická stránka časopisu Gossamer nabízí. Na konci je to vždycky hlavně o tobě.

Používáme ověření věku Adulto