Skleněný filtr Hashba Glass 7 mm Nekonečno použití

Český produkt
210 Kč / ks
  • Nekonečno použití
  • Prémiové skleněné filtry
  • Autorem je sklář Giovanni Berruyer
  • Ruční práce
  • Borosilikátové sklo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už se opravdu nemusíte bát, že vám dojdou filtry. Tohle je unikátní výsledek ruční práce Giovanniho Berruyera, se kterým můžete nechat proudit dým pořád dokola. Jednou za čas pravděpodobně bude filtr potřeba vyčistit vodou a štětečkem, ale na údržbu není nijak náročný.

Profesionální ruční práce se odráží především v těch největších detailech. Filtry značky HASHBA jsou stvořené s důrazem na maximální kompatibilitu a schopnost zjednodušit proudění vzduchu. Prémiovost každého z filtrů podtrhuje branding značky italsko-francouzského skláře, který ve své pražské dílně vnesl umění nejen do dabbingu a konopných doplňků. Na Dr. Weed najdete HASBA filtry ve třech velikostech 7, 9 nebo 12 milimetrů, protože když už v míru, tak na míru.

A ano, stojí trochu víc než běžné papírové filtry, ale ať už máte jakoukoliv spotřebu, investice do tohoto filtru se rozhodně vyplatí - jak finančně, tak zážitkem.

Značka HASHBA Glass

Originální kus umění, který vám může vydržet celý život. Do každého z nich vložil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer desítky hodin impozantně precizní ruční práce. Pod svou značkou HASHBA vyrábí unikátní rigy a řadu skleněného příslušenství pro dabbing. O Giovannim toho svět příliš neví. Vyjadřuje se primárně svými skleněnými výtvory, což potvrzuje slovy: „Jediná věc, kterou o mně potřebujete vědět, je, že při tavení každého z těch kusů skla jsem projevil všechny své aktuální emoce. Každý výtvor je jedinečným odrazem mého zážitku.“ 

Prozkoumejte skleněné rigy HASHBA Glass

Používáme ověření věku Adulto