Rick & Morty Hashba Glass Prémiový kontrast s temnotou

Český produkt
9 990 Kč / ks
  • Originální kus umění
  • Prémiový dabbovací rig
  • Autorem je sklář Giovanni Berruyer
  • Desítky hodin ruční práce
  • Borosilikátové sklo
  • V: 17 cm Š: 9 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledování dobrodružství nekonečně rozmanitých zákoutí vesmíru s Rickem a Mortym v hlavní roli už nikdy nebude stejné. Díky společnosti originálního dabovacího rigu značky HASHBA, který během své kreativní poutě stvořil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer. Prvotřídní ruční práce vyústila v krásný kontrast temně zelených a rudých tónů, ze kterých vystupuje tvář bedlivě dohlížející na to, co se děje v kotlíku.

HASHBA Glass:

Originální kus umění, který vám může vydržet celý život. Do každého z nich vložil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer desítky hodin impozantně precizní ruční práce. Pod svou značkou HASHBA vyrábí unikátní rigy a řadu skleněného příslušenství pro dabbing. O Giovannim toho svět příliš neví. Vyjadřuje se primárně svými skleněnými výtvory, což potvrzuje slovy: Jediná věc, kterou o mně potřebujete vědět, je, že při tavení každého z těch kusů skla jsem projevil všechny své aktuální emoce. Každý výtvor je jedinečným odrazem mého zážitku.“ 

Tohle jednoduše není spotřební zboží. Skleněný zážitek v podobě HASHBA rigu můžete opakovat desítky let. V případě nešťastné události, která by způsobila poškození rigu, se totiž můžete obrátit přímo na pražskou dílnu HASHBA glass a nechat si svůj rig opravit.

Způsob přepravy:

Tohle nejsou bedny na přípravu stage před třídenním festivalem. Možná. Váš originální rig dopravíme ve speciálně upraveném Pelican case, který vám zaručí jeho maximální bezpečí. A to i v budoucnu, až s ním třeba vyrazíte někam na výlet.

Pořiďte si k rigu také skleněné filtry HASHBA Glass.

Přečtěte si náš článek o dabbingu, který vám představí jeden z největších trendů současnosti ve světě konopí.

Používáme ověření věku Adulto