Popelník Ash Boy Dr. Weed x TotallySkedda Odklepávání hrou

Čerstvá sklizeň Český produkt
990 Kč / ks 990 Kč / 1 ks 990 Kč / 1 ks 990 Kč / 1 ks
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Spolupráce dvou kultovních pražských značek
  • Ruční práce z naší dílny
  • Dvoubarevné varianty jsou 1 of 1 originály
  • Ručně vyráběná je i krabička
  • Unikátní materiál Acrystal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Kdybychom užily marketingový patos, povíme, že tenhle náš popelníček, který jsme vymodelovali na 3D tiskárně a následně od A do Z ručně vyrobili každý originální kus, není jen popelníček – je to příběh. Protože ho ale nepoužíváme, rádi vám detailně popíšeme, proč tohle kolabo, proč tenhle vizuál, proč nám to trvalo rok a také proč ta cena.

Všichni v Dr. Weed jsme děti devadesátek, a tak jsme se rozhodli zavzpomínat na legendární Game Boye. Na začátku všechno bylo 3D modelování správné formy na odlitky – než jsme do puntíku doladili tu finální, vyprodukovali jsme desítky neúspěšných kusů. Další otázkou byl materiál. Protože jsme fakt chtěli ten top top, neodradilo nás ani to, že s naším vysněným Acrystalem neumíme. Řešení? Vydali jsme se zaškolit na Akademii výtvarných umění.

Jak už jsme naťukli, každý popelník, kromě jednobarevných, je unikátní kus, který se musí ručně opracovávat a brousit. A protože pro vás chceme zážitek se vším všudy, usmysleli jsme si také vlastní custom krabičky. Jak to tak bývá, nikdo nám je podle našich představ nebyl schopný vyrobit, a tak je každá z nich vlastně také ručně dělaný kousek, vznikající v ordinaci Dr. Weed.

Long story short, máme za sebou rok intenzivní práce. Cynicky by se dalo říct, že si teď díky tomu máte kde odklepnout popílek (hurá!). V pozitivním paradigmatu ale máte šanci obohatit se na celý život originální designovým kouskem vzniklým ve spolupráci dvou kultovních pražských značek, pro který jsme občas i krváceli, doslova. A pozitivní paradigma k Dr. Weed zkrátka patří.Používáme ověření věku Adulto