Lavender Hanger Hashba Glass Zenově klidný zdroj života

16 990 Kč

 

  • Originální kus umění
  • Prémiový dabbovací rig
  • Autorem je sklář Giovanni Berruyer
  • Desítky hodin ruční práce
  • Borosilikátové sklo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také sklo může kvést. V barvách levandule, sakur jarního Japonska a všeho co je spojuje, vznikl originální dabovací rig. Po desítkách hodin práce, propojení na mnoho způsobů probarveného borosilikátového skla a v pražské dílně HASHBA. Umělecké dílo protkává dokonalost přírodních tvarů. Vyjadřuje nekonečný cyklický proces obnovy všeho, co bylo na světě dávno před námi a bude ještě dlouho po nás. Ikonickým prvkem tohoto rigu je indigově modrý květ kolmo naproti kotlíku. Jako symbol toho, že i v neprostupné mlze se vždycky máte čeho chytit.

HASHBA Glass:

Originální kus umění, který vám může vydržet celý život. Do každého z nich vložil italsko-francouzský sklář žijící v Praze Giovanni Berruyer desítky hodin impozantně precizní ruční práce. Pod svou značkou HASHBA vyrábí unikátní rigy a řadu skleněného příslušenství pro dabbing. O Giovannim toho svět příliš neví. Vyjadřuje se primárně svými skleněnými výtvory, což potvrzuje slovy: Jediná věc, kterou o mně potřebujete vědět, je, že při tavení každého z těch kusů skla jsem projevil všechny své aktuální emoce. Každý výtvor je jedinečným odrazem mého zážitku.“ 

Tohle jednoduše není spotřební zboží. Skleněný zážitek v podobě HASHBA rigu můžete opakovat desítky let. V případě nešťastné události, která by způsobila poškození rigu, se totiž můžete obrátit přímo na pražskou dílnu HASHBA glass a nechat si svůj rig opravit.

Způsob přepravy:

Tohle nejsou bedny na přípravu stage před třídenním festivalem. Možná. Váš originální rig dopravíme ve speciálně upraveném Pelican case, který vám zaručí jeho maximální bezpečí. A to i v budoucnu, až s ním třeba vyrazíte někam na výlet.

Pořiďte si k rigu také skleněné filtry HASHBA Glass.

Přečtěte si náš článek o dabbingu, který vám představí jeden z největších trendů současnosti ve světě konopí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení