HHC Dr. Weed vape pen Vždycky po ruce

Vyprodáno
990 Kč / ks 990 Kč / 1 ks
HHC pen příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

  • Jednorázové vapovací pero
  • Náš vlastní produkt i receptura
  • 1000mg/1ml 
  • 1 příchuť 
  • cca 300 potahů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to přesně je?

Dlouho jsme se pro vás snažili vyvinout náš vlastní vape pen. Než se tak stalo, sháněli jsme jako alternativu ty vůbec nejpopulárnější HHC vaporizéry na světě, ale teď už si konečně můžeme oddychnout - a vy také. Dokonce jsme se poučili z reakcí na tyhle alternativy a přesvědčili jsme se, aby olej už tentokrát netuhnul. Pořiďte si do kapsy zdroj klidnější atmosféry, který vám vydrží 300 potahů, neboli 300 momentů, kdy budete za tohle pero v kapse rádi.

Co přesně je v tom oleji?

S klidným srdcem můžeme říct, že nic, co by se vám nemělo líbit. 96-99 % tvoří čistý extrakt z HHC, který se získává z nejlepších poupat prvotřídních švýcarských květů. Bez pesticidů, ani jiných nepříjemných přísad. Zbylá procenta obsahu oleje jsou přírodní terpeny, díky kterým si navíc užiješ i jednu ze čtyř krásných vůní.

Pokud vás zajímá víc, přečtěte si na našem blogu článek o HHC perech.

Důležité: Při doručení budeme kontrolovat váš věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení. Udržujte mimo dosah dětí. Užívání tohoto produktu může způsobit ospalost. Neřiďte motorové vozidlo nebo neobsluhujte na soustředění náročné stroje a zařízení. Neužívejte pokud jste těhotná, kojíte, máte zdravotní potíže nebo užíváte nějaké léky. Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nejde o potravinu, a proto nekonzumujte. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Může obsahovat stopové množství THC (daleko pod zákonnou hranici 0,3%). Neobsahuje PG, VG. MCT olej nebo vitamin E. Skladujte na suchém a tmavém místě do 25 stupňů Celsius. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhazujte do ohně. Náplň může být ve zvýšené míře hořlavá. Použitý výrobek odložte do elektroodpadu. Balení neobsahuje nabíječku ani kabel Micro USB. Produkt je možný dobíjet pomocí kabelu Micro USB 5V.

Výrobek pro sběratelské, technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity. Dr. Weed není léčivý přípravek, není určen ke spalování nebo konzumaci. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. 

Prozkoumejte také HHC květy.

Rok 2022 znamená pro konopí změnu. Přečtěte si článek jak se změnily právní regulace.