HHC Kalibloom vape pen Nejprodávanější v USA

1 390 Kč / ks
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

  • Nejprodávanější HHC vape pen na americkém trhu
  • Jednorázové vapovací pero
  • Na výběr mezi sativou a indikou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to přesně je?

Tohle je jednorázové pero obsahující 1 ml oleje bohatého na kanabinoid HHC neboli hexahydrokanabinolu. Pokud vám až teď dochází, že HHC není překlep v THC, před dalším čtením doporučujeme přečíst si o téhle novince pár informací na našem blogu, ať získáte základní přehled.

Co přesně je v tom oleji?

S klidným srdcem můžeme říct, že nic, co by se vám nemělo líbit. 96-99 % tvoří čistý extrakt z HHC, který se získává z nejlepších poupat prvotřídních amerických květů, které se 10 dnů pomalu suší. U výchozích květů navíc platí, že na žádný z nich nekápla ani kapka pesticidů. Zbylá procenta obsahu oleje jsou přírodní terpeny, jejichž použitý profil je základem příjemného charakteristického aroma.

Pokud vás zajímá víc, přečtěte si na našem blogu článek o HHC perech.

Důležité: Při doručení budeme kontrolovat váš věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení. Udržujte mimo dosah dětí. Užívání tohoto produktu může způsobit ospalost. Neřiďte motorové vozidlo nebo neobsluhujte na soustředění náročné stroje a zařízení. Neužívejte pokud jste těhotná, kojíte, máte zdravotní potíže nebo užíváte nějaké léky. Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nejde o potravinu, a proto nekonzumujte. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Může obsahovat stopové množství THC (daleko pod zákonnou hranici 0,3%). Neobsahuje PG, VG. MCT olej nebo vitamin E. Skladujte na suchém a tmavém místě do 25 stupňů Celsius. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhazujte do ohně. Náplň může být ve zvýšené míře hořlavá. Použitý výrobek odložte do elektroodpadu. Balení neobsahuje nabíječku ani kabel Micro USB. Produkt je možný dobíjet pomocí kabelu Micro USB 5V.

Výrobek pro sběratelské, technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity. Dr. Weed není léčivý přípravek, není určen ke spalování nebo konzumaci. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. 

Prozkoumejte také HHC květy.

Rok 2022 znamená pro konopí změnu. Přečtěte si článek jak se změnily právní regulace.