Proč nakupovat u nás?

Na internetu najdete hned několik prodejců CBD, od úplných šlendriánů až po ty, se kterými byste určitě nešlápli vedle. A přesně tak se to snažíme dělat taky. Jenže dobře víme, že vágní fráze nestačí. Dobře se to totiž snaží dělat kdekdo. Proto jsme se rozhodli přinést ještě něco navíc. 

 

 

 

Produkty té nejvyšší kvality a čerstvosti

 

 
 

Prodáváme jenom to nejlepší - naše palice obsahují 5 - 22 % CBD. Jen pár dní trvá, než se palice po usušení dostanou do našeho expedičního skladu, odkud putují přímo k vám. Mohli bychom tady hýřit superlativy, ale nejsme teleshopping. Po otevření své první zásilky zjistíte, co přesně ona čerstvost znamená.

 

 
 

Na balení si necháváme záležet

 

 
 

Naše palice voní. Hodně. A protože nechceme riskovat, že ve vašem obvodu roznáší poštu další příznivec konopí, který by podle vůně hned poznal kvalitu, a balíček by nakonec skončil v úplně jiných rukou, než jsme zamýšleli, všechny sušené produkty balíme vakuově. Navíc ještě před samotným vakuovým balením jsou vloženy do typické farmaceutické krabičky.Takže nejenže se k vám dostanou, ale budou přesně v takovém stavu, v jakém jsme se s nimi rozloučili. Diskrétní balení je samozřejmostí.

 

 

 

 

Poštovné zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 

 
 

Když si u nás objednáte produkty za více než 1000 Kč a zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, je doprava na nás. Takže vás poštovné nebude stát ani korunu.

 

 
 

Vzděláváme komunitu

 

 
 

Přestože v USA se dnes prodávají produkty s obsahem CBD téměř v každém obchodě, u nás jde stále o velkou neznámou. Proto jsme se rozhodli toto téma pravidelně přibližovat prostřednictvím našeho blogu.

 

 

 

8Z0A0486-Edit (1)