HHC Jellies

Čerstvá sklizeň
690 Kč 1 290 Kč od 690 Kč
ks
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

  • 30 mg HHC v jednom bonbonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

O produktu: V popularitě kanabinoidů vyletělo HHC v posledním roce doslova "from zero to hero". Hexahydrokanabinol nově najdete nejen v podobě našich HHC květů, ale také jako sladké a kyselé HHC medvídky v balení po 10 nebo 20 kusech. Každý medvídek obsahuje 30 mg HHC.

Složení: čistý extrakt z HHC, glukózový sirup, cukr, modifikovaný bramborový škrob, hroznová šťáva z koncentrátu 5 %, želatina, kyselina citronová, barviva (kurkumin, brilantní modř FCF, paprikový extrakt, oxid titaničitý), bezinkový koncentrát, aroma

Upozornění: Ikdyž je HHC derivátem kanabinoidu CBD, který se dnes již běžně vyskytuje v doplňcích stravy, tak HHC součástí doplňků stravy být nemůže, proto je tento produkt klasifikován jako sběratelský předmět, či produkt k dalšímu zpracování vhodný pro zemědělce a univerzity a tím pádem nesmí být prodáván k přímé spotřebě/konzumaci. Držte mimo dosah dětí na chladném, tmavém a suchém místě. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje THC. Při prodeji budeme kontrolovat Vaši plnoletost.

Datum spotřeby: Najdete na etiketě