HHC Jellies Silné jako grizzly

Čerstvá sklizeň
690 Kč / ks 1 290 Kč / ks od 690 Kč / ks
ks
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Nová receptura
  • 30 mg HHC v jednom bonbonu
  • Oficiální doplněk stravy
  • V balení po 10 nebo 20 kusech

Detailní informace

Detailní popis produktu

O produktu: V popularitě kanabinoidů vyletělo HHC v posledním roce doslova "from zero to hero". Hexahydrokanabinol nově najdete nejen v podobě našich HHC květů, ale také jako sladké a kyselé HHC medvídky v balení po 10 nebo 20 kusech. Každý medvídek obsahuje 30 mg HHC.

Kolik medvídků můžu sníst? Stoprocentně doporučujeme začít na jednom kousku. Na základě toho člověk pozná, jestli ho jeden medvídek uspokojí a případně může příště přidat. Pro klid na duši každopádně připomínáme, že i když by člověk nemohl přestat (což chápeme) a snědl najednou klidně celý balíček, nemusí se bát žádných zdravotních potíží kromě zubního kazu.

Složení: čistý extrakt z HHC, glukózový sirup, cukr, modifikovaný bramborový škrob, hroznová šťáva z koncentrátu 5 %, želatina, kyselina citronová, barviva (kurkumin, brilantní modř FCF, paprikový extrakt, oxid titaničitý), bezinkový koncentrát, aroma

Upozornění: Ikdyž je HHC derivátem kanabinoidu CBD, který se dnes již běžně vyskytuje v doplňcích stravy, tak HHC součástí doplňků stravy být nemůže, proto je tento produkt klasifikován jako sběratelský předmět, či produkt k dalšímu zpracování vhodný pro zemědělce a univerzity a tím pádem nesmí být prodáván k přímé spotřebě/konzumaci. Držte mimo dosah dětí na chladném, tmavém a suchém místě. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje THC. Při prodeji budeme kontrolovat Vaši plnoletost.

Datum spotřeby: Najdete na etiketě

Používáme ověření věku Adulto