HHC Kalibloom vape pen Pero s psychoaktivním obsahem

Čerstvá sklizeň
1 390 Kč
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Psychoaktivní kanabinoid HHC
  • Konopí pěstované v USA
  • Jednička na americkém trhu
  • Bez chemických příměsí, čistý olej
  • Na výběr mezi sativou a indikou
  • Elegantní design se světýlkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to přesně je?

Tohle je jednorázové pero obsahující 1 ml oleje psychoaktivního kanabinoidu HHC neboli hexahydrokanabinolu. Pokud vám až teď dochází, že HHC není překlep v THC, před dalším čtením doporučujeme přečíst si o téhle novince pár informací na našem blogu, ať získáte základní přehled. HHC pero funguje úplně jednoduše, stačí přiložit a potáhnout. Zapínat nic nemusíte.

Co přesně je v tom oleji?

S klidným srdcem můžeme říct, že nic, co by se vám nemělo líbit. 96-99 % tvoří čistý extrakt z HHC, který se získává z nejlepších poupat prvotřídních amerických květů, které se 10 dnů pomalu suší. U výchozích květů navíc platí, že na žádný z nich nekápla ani kapka pesticidů. Zbylá procenta obsahu oleje jsou přírodní terpeny, jejichž použitý profil je základem příjemného charakteristického aroma, po kterém decentně voní jemný dým vydechnuté vodní páry.

Pokud vás zajímá víc, přečtěte si na našem blogu článek o HHC perech.

POZOR: Při nepoužívání může náplň ztuhnout. Tenhle problém snadno vyřešíte silnějším nádechem, po němž obsah povolí.

Důležité: Při doručení budeme kontrolovat váš věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.  

Výrobek pro sběratelské, technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity. Dr. Weed není léčivý přípravek, není určen ke spalování nebo konzumaci. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. 

Prozkoumejte také HHC květy.

Rok 2022 znamená pro konopí změnu. Přečtěte si článek jak se změnily právní regulace.