The Good Scout projekt aneb když konopná komunita pomáhá

Pomáhat je důležité, dnes ještě více než kdy jindy, a pomáhat těm, kteří sami pomáhají, je snad ještě důležitější. V rámci naší konopné komunity jsme se rozhodli najít cestu jak také přiložit ruku k dobročinnému dílu. Výsledkem je projekt The Good Scout, který jsme založili společně BoysScoutCookiesCZ.

Produkty z našich obchodů nám všem přináší chvíle pohody a klidu, a protože máme prostředky také k pomoci jinde, chceme je využít v místech přesahujících hranice našeho byznysu. Věříme totiž, že když někdo disponuje dostatečnými prostředky a dosahem, měl by pomáhat těm, kteří takové štěstí nemají. Cílem The Good Scout je sjednotit více českých konopných obchodů pod jednu hlavičku a využít jejich společné síly k pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba.

The Good Scout pokaždé vybere jednu organizaci nebo podnik, jednoho umělce a společně vytvoří produkt nebo kolekci, jejíž výtěžek půjde právě na pomoc vybrané společnosti.

Pod pilotní projekt se podepíše Jan Gruml neboli @slakinglizard, s nímž pomůžeme pražské kavárně Ad Astra, která zaměstnává mentálně či fyzicky postižené lidi. Těm obzvlášť v dnešní nevyzpytatelné době často chybí zdroj příjmů a my jim chceme v tomhle směru pomoci. Ad Astra dlouhodobě zlepšuje život těm, kteří to nejvíce potřebují a bez pomoci zvenčí hrozí kavárně zánik. My a konopná komunita jsme připraveni s pomocnou rukou.

Nechceme si na dobročinných aktivitách dělat PR. Aktivity The Good Scout nás budou stát víc než z nám dají, a my vám proto chceme tímhle způsobem rovněž poděkovat. Bez vaší dlouhodobé přízně by to bylo opravdu složité.

Rok 2020 nám dal spoustu lekcí. Na nás teď je, abychom ukázali, co jsme se naučili. Díky a těšte se na první výsledky.

Sleduj @thegoodscout.cz na Instagramu!