Je HHC pero nejlepší přítel člověka?

Psychoaktivní kanabinoid HHC je nepochybně skokan roku 2022. Nově už ho na Dr. Weed najdete také v jednorázových perech, které jsme nechali dovézt od americké jedničky na trhu. Popularita u Kalibloom vape pens ale není ten nejzásadnější faktor. Tím je původ kytek, způsob výroby i naprosto čistý přírodní obsah a o tom všem ti v tomhle článku povíme víc.

Na začátek ještě omluvte nutné ujasnění pojmů, ať jsme na stejné notě. HHC je legálně prodejný psychoaktivní kanabinoid, který v letošním roce zažívá celosvětový boom. V trojici článků na našem blogu jsme popsali jak HHC vzniká, jaké jsou jeho účinky a rizika a také jak je to s jeho neodhalitelností v drogovém testu na zakázané látky.

Základní informace o vape penu

Rozhodli jsme se pro Kik vape pen od značky Kalibloom a důvodem nebyl jen fakt, že nám připomněl oblíbenou prodejnu nábytku. Jde o jedničku na americkém trhu, která se může pochlubit třeba tím, že:

  • Má extrakt z květů pěstovaných v USA
  • Je 100% bez chemických příměsí
  • Obsahuje ideální poměr molekul 9R a 9S 1:1
  • Dává na výběr mezi sativou a indikou
  • Nabízí celou řadu příchutí
  • Vydrží 500 potahů
  • Hezky svítí

Ale ani světýlkem to nekončí. Celkově je pro nás opravdu důležité, že se HHC extrakt získává z nejlepších poupat prvotřídních amerických květů, o které je dobře pečováno i během jejich pomalého 10denního sušení. Na žádný z květů navíc při celém procesu nekápne ani kapka pesticidů.

Jednorázové HHC pero přichází v obalu, který kromě samotného produktu nic dalšího neobsahuje. Zespodu najdete kromě zmiňovaného světýlka, které se rozsvítí při každém potahu, také vstup pro kabel Micro USB 5V. To jen pro případ, že by vám dorazilo pero vybité - s čímž jsme se upřímně ještě nesetkali. Jediné "extra" v krabičce je to nejzásadnější. Náústek pera je opatřený hygienickou silikonovou násadou, takže pero můžete dát kdykoliv do kapsy

A jak vlastně funguje? Stačí jen přiložit a potáhnout. Nádech rozehřeje tělísko uvnitř kapsle, které vypařuje olej do páry s jemným aroma příslušné druhové varianty.

Složení oleje

Zatím všechno působí téměř idylicky a nekončí to ani u složení samotné náplně, jejíž pára se při zahřívání uvolňuje. Olej je z 96-99 % čistý extrakt kanabinoidu HHC. Zbytek procent zabírají už pouze jen přírodní terpeny, což jsou organické sloučeniny dodávající náplni charakteristické aroma.

Druhy příchutí

Jednotlivé příchutě HHC vape penů jsou fanouškům konopí dobře známé. Jde totiž o aromatické nápodoby nejkultovnějších modelů marihuany, se kterými pěstitelé z USA v posledních desetiletích psali dějiny. Proto mezi nimi najdeš takové hvězdy jako Northern Lights, Purple Punch nebo White Fire OG.

Co když pero přestane fungovat?

Očekávali jste 500 potahů, ale už druhý den to nějak netáhne? Pravděpodobně vám zatuhla náplň. Tenhle problém ale jednoduše vyřeší silnější potažení, které vaše HHC uvolní.

Závěr

Z pera někoho, kdo s konopné produkty studuje už dlouhé roky, jsem překvapený tím, že mě něco podobného dokázalo překvapit. To myslím pozitivně! Jak zacházením, tak z hlediska účinků, které z právních důvodů nemůžu úplně konkrétně popisovat. A nebyl jsem zdaleka jediný v mém okolí, koho ta síla legálně prodejného pera překvapila. Jestli je HHC pero nejlepší přítel člověka? Některých lidí určitě ano. A i právě proto se nemůžeme rozloučit jinak než připomenout, že všeho je lepší si dopřávat s mírou.

VYBRAT HHC VAPE PEN